Różni wykonawcy

In Pink 8

Data premiery: 2018-09-28

Październik jest międzynarodowym miesiącem Walki z Rakiem Piersi.  Z tej właśnie inicjatywy już po raz ósmy powstaje płyta specjalna  „in PINK8 – Maciej Ulewicz prezentuje….”

Z każdego sprzedanego egzemplarza niniejszej płyty połowa zysku wesprze badania nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1, prowadzone w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Firma Estée Lauder Companies jest bardzo zaangażowana w poszukiwanie leku na raka piersi. Razem z milionami osób na całym świecie rozpowszechniamy ważny komunikat dotyczący zdrowia piersi oraz informacje, że wczesne wykrycie ratuje życie. Częścią tych wysiłków jest wspieranie Fundacji na rzecz Badań nad Rakiem Piersi (BCRF), organizacji typu „non-for-profit”, która finansuje innowacyjne badania kliniczne i translacyjne na całym świecie.

Wyjątkowym elementem Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi będzie płyta muzyczna „in PINK 8 - Maciej Ulewicz prezentuje….”, stworzona przez polski oddział Estée Lauder Companies wspólnie z Maciejem Ulewiczem i Magic Records.

Więcej informacji na rzecz Walki z Rakiem Piersi Estée Lauder Companies na: https://www.elcompanies.com/our-commitments/the-breast-cancer-campaign

Playlisty
Hity 2018 9 utworów